News

Cornellà ve Prat, bu Pazar Nou Municipal’da düzenlenen düelloda sıfıra berabere kaldı.

Cornellà ve Prat, bu Pazar Nou Municipal’da düzenlenen düelloda sıfıra berabere kaldı.

Veri Sayfası
Gerçek Sociedad B: Zubiaurre, Blasco, Pacheco, Ekaitz, Ezkurdia, Roberto López, Zubimendi, Gorostidi, Lobete (Garrido, min.77), Navarro (Aldasoro, min.73) ve Xeber (Djouahra, min.73)
Valladolid B: Campos, Miguel Ángel, Diego Alende, Villarrasa, Raul Navarro, Kuki Zalazar, Mancuso, Kike Perez, De La Fuente, Carlos Doncel ve Víctor García
Stadyum: Zubieta
Hedefler: Mancuso (0-1, dakika 54) ve Zubimendi (1-1, dakika 84)

Algeciras ve Cartagena, bu Pazar Nuevo Mirador’da oynanan karşılaşmada 1-1 berabere kaldı. İki takım, önceki maçlarında farklı şanslara sahip olmaktan geldi. Algeciras, Cádiz B’ye karşı yapılan son maçta 1-1 berabere kaldıktan sonra skorunu artırma niyetiyle geldi. Konuk takımın yaptığı son maçta Cartagena kendi stadında Linense’i 3-2 mağlup etti. Bu sonuçla Algecireño takımı maçın bitiminden on yedinci sırada, Cartagena ise ikinci sırada yer alıyor.

Maç, 22. dakikada Iván’ın penaltı noktasından attığı golle ışığı açan Algeciras için elverişli bir şekilde başladı ve konuk ekip Vinícius Tanque’nin 36. dakikada attığı golle beraberliği sağladı ve ilk yarıyı tamamladı. skorbordda 1-1 ile.

İki takım da ikinci yarıda gol atma konusunda şanslı değildi ve bu nedenle düzenleme süresi 1-1 skorla sona erdi.

Değişikliklerle ilgili bölümde, Algeciras’ta Wilson Cuero ve Antoñito’nun yerini almak için Borja Lázaro ve Yael rahatlarken, Cartagena koçu Borja Jiménez Johannesson, De Vega ve Carrasquilla’nın yerine Ayala, José Ángel ve Santi Jara’nın girmesini emretti.

Maçta toplam sekiz sarı kart ve iki kırmızı kart gösterildi. Yerliler adına Yago Pérez, Iván, Almenara ve Bijimine sarı renkle ikaz edilirken konuk takımda Andújar, Ayala, Santi Jara ve Elady yaptırımlara başvuruldu. Aynı şekilde Algeciras’tan Yago Pérez (2 sarı) ve Cartagena’dan Andújar (2 sarı) kırmızı kart gördükten sonra oyundan ihraç edildi.

Karşılaşmayı bu beraberlikle bitirdikten sonra Cartagena, İkinci Lig’e yükselmek için playoff yerine 50 puanla masada ikinci sıraya yerleşti. Algeciras ise bu noktaya ulaşarak maçtan sonra Üçüncü Lig’e düşerek 25 puanla 17. sıraya yükseldi.

Müsabakanın ertesi günü, evinde Córdoba ile Algeciras karşı karşıya gelirken, Cartagena evinde Marbella ile karşılaşacak.

Veri Sayfası
Algeciras: Javi Jiménez, Bijimine, Benítez, Marc Llinares, Almenara, Yago Pérez, Iván, Wilson Cuero (Borja Lázaro, min. 72), Choco, Antoñito (Yael, min. 90) ve Karim Abubakar
Cartagena: Marc Martínez, Andújar, Álex Martín, David Forniés, Johannesson (Ayala, min. 14), Cordero, Carrasquilla (Santi Jara, min. 67), De Vega (José Ángel, min. 55), Berto Cayarga, Vinícius Tanque ve Elady
Stadyum: Yeni Lookout
Hedefler: Iván (1-0, dk. 22) ve Vinícius Tanque (1-1, dk. 36)

La Nucía, bu Pazar Estadi Olímpic Camilo Cano’da Espanyol’a karşı 2-0 kazandıktan sonra dolabına üç sayı ekledi. La Nucía, Olot’a karşı oynadığı son maçı 4-0’lık skorla kaybettikten sonra lig skorunu geri kazanma niyetiyle maçla karşılaştı. Konuk tarafında Espanyol B, Valencia Mestalla’ya karşı puansız berabere kaldı ve müsabakada oynanan son maçta bir sayı attı. Bu yenilgi ile Barcelona takımı maçın bitiminden sonra yedinci sıradayken, La Nucía onuncu sıradaydı.

İlk yarıda her takımın hiçbir oyuncusu gol atamadı, bu nedenle sonuç ilk 45 dakika boyunca 0-0 kaldı.

İlk yarıdaki molanın ardından, 59. dakikada Fofo’nun golüyle ışığı kazanan La Nucía’nın golü geldi.Sonra, yerel takım 66. dakikada Fofo’nun azami cezasından başka bir golle gol attı ve böylece bir çift, maçı 2-0 final skoru ile bitirdi.

Toplantının 90 dakikası boyunca toplam üç kart gösterildi. La Nucía için hakem Hermosa’yı sarı kartla cezalandırırken, Barcelona takımında Lozano ve Lozano’yu kırmızı (2 sarı) ile ikaz etti.

Maçın sona ermesinin ardından La Nucía üç puan toplayarak 35 puanla onuncu sırada yer alırken José Aurelio Gay liderliğindeki takım 39 puanla yedinci sırada yer aldı.

Müsabakanın ertesi günü evinden uzakta Badalona’ya karşı La Nucía ile karşılaşacak, Espanyol B ise Olot’a karşı sahaya çıkacak.

Cornellà ve Prat, bu Pazar Nou Municipal’da düzenlenen düelloda sıfıra berabere kaldı. İki takım, son maçlarında farklı sonuçlar elde ederek geldi. Cornellà, Ejea’da evinde 0-1’lik bir skorla galip geldikten sonra bir galibiyet daha elde etme niyetiyle geldi. Konuk takımla ilgili olarak El Prat, Ebro karşısında 0-0’lık skorla masaları geçemedi, elde edilen sonuçtan sonra yerel takım dördüncü sıraya yerleşirken, El Prat maçın sonunda on dokuzuncu sırada kaldı. .

Oyunun ilk bölümünde, oyunculardan hiçbiri gol atmayı başaramadı, bu nedenle ilk 45 dakika boyunca skorbord ilk 0-0’dan hareket etmedi.

İki takım da ikinci yarıda gol atamadı, bu yüzden maç 0-0’lık skorla sona erdi.

Her iki koç da sıralarda hareket etti. Cornellà koçu Pablo ve Isaac Nana için Pina ve De Baunbag’a giriş yaparken El Prat, Raíllo, Guiu ve Guzmán için Adrià Arjona, Sergi García ve Padilla’ya giriş yaptı.

Hakem yerel takımdan Javi Jiménez’e, Pratense takımından Guiu ve Ricarte’ye sarı kart verdi.

Düellonun sonundaki bu beraberlikten sonra Cornellà, İkinci Lig’e yükselme playoff noktasında 45 puanla masada dördüncü oldu. Bu puanla Prat, oyunun sonunda Üçüncü Lig’e düşmek yerine 22 puanla on dokuzuncu sırayı aldı.

İkinci Lig B’nin bir sonraki turu, evinde Villarreal B karşısında Cornellà ile karşı karşıya gelirken, El Prat, onların derebeyliğinde Lleida Esportiu ile karşılaşacak.

Veri Sayfası
Cornellà: Ramon, Cristian Pérez, Pol Moreno, Javi Jiménez, https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/ Lobato, Isaac Nana (De Baunbag, min.88), Becerra, Guzmán, Agus, Pablo (Pina, min. 71) ve Eloy Gila
Prat: Andrés, Cárdenas, Ricarte, Toni Peris, Salva Torreño, Putxi, Guzmán (Padilla, min. 82), Alex Pla, Guiu (Sergi García, min. 63), Raíllo (Adrià Arjona, min. 60) ve Álex Pachón
Stadyum: Nou Municipal
Hedefler: 0-0

Guijuelo, bu Pazar Municipal de Guijuelo’da Cultural karşısında 3-1 kazandıktan sonra dolabına üç puan ekledi. Her iki takım da son maçlarını kazanmıştı. Guijuelo, yarışmanın son iki maçını kazandıktan sonra yeni bir zafer elde etme niyetiyle geldi. En son maçta Calahorra evinde (1-2), diğeri ise kendi topraklarında Haro Deportivo’ya karşı (2-0). Ziyaretçi tarafında, Cultural Leonesa oynanan son maçta Unionistas’ı evinde 1-0 yenmişti. Skor tabelasından sonra Guijuelense takımı dokuzuncu, Cultural ise maçın bitiminden sonra dördüncü sırada yer alıyor.

İlk gol atan takım, 35. dakikada Espina’nın golü ile ilk golü atan Guijuelo oldu.Guijuela takımı yine aradan geçerek, 37. dakikada Espina’dan bir başka gol ile 2-0’ı kurdu ve bu şekilde bitirdi. ilk kez 2-0 sonucuyla.

Yeniden başlatmanın ardından, 63. dakikada bir hat-trick yapan Espina’nın yeni golüyle arasına daha fazla alan koyan yerel takımın golü geldi. Ancak misafir takım, maçın bitiminden kısa bir süre önce, özellikle 85’te Martin’in kendi kalesinden bir golle skor tahtasına yaklaştı ve maçı skorbordda 3-1 skorla tamamladı.

Değişikliklerle ilgili bölümde, her iki antrenörün de tüm değişikliklerini yaptığı bir oyundu. Oyuna giren Guijuelo oyuncuları Espina, Pepe Carmona ve Fekir’in yerine Urko Vera, Luis ve Julien olurken, Kültürel değişiklikler ise Alfonso, Héctor Rodas ve Dioni’nin yerine giren Kawaya, Pichín ve Sergio Benito oldu.

Hakem yerel takımdan Espina’ya ve Leonese takımından Ángel Moreno’ya sarı kart verdi.

Maçı bitirdikten sonra Guijuelo üç puan topladı ve 35 puanla dokuzuncu sırada yer alırken, José Manuel Aira liderliğindeki takım, İkinci Lig’e yükselmek için playoff pozisyonunda 45 puanla dördüncü oldu.

Ertesi gün Guijuelense takımı, Salamanca UDS’ye karşı deplasmanda oynayacak, Cultural Leonesa ise kendi stadında Izarra’ya karşı galibiyet arayacak.

Veri Sayfası
Guijuelo: Vallejo, Martín, Muñoz, Hernández, Iván Pérez, Fekir (Julien, min. 82), Andi, Rubén, Cristóbal Gil, Pepe Carmona (Luis, min. 76) ve Espina (Urko Vera, min.68)
Kültürel Leonesa: Leandro, Voltaire, Héctor Rodas (Pichín, min. 46), Julen Castañeda, Ángel Moreno, Alfonso (Kawaya, min. 46), Julian Luque, Eric Montes, Menudo, Héctor Hernández ve Dioni (Sergio Benito, min. 65)
Stadyum: Guijuelo Belediyesi
Hedefler: Espina (1-0, dk. 35), Espina (2-0, dk. 37), Espina (3-0, dk. 63) ve Martín (3-1, dk. 85)

Marbella ve Linense, bu Pazar günü Antonio Lorenzo Cuevas’ta oynanan karşılaşmada 0-0 berabere kaldı. İki takım, son maçlarında farklı sonuçlar elde ederek geldi. Marbella, yarışmanın son iki maçını kazandıktan sonra bir zafer daha elde etme niyetiyle geldi. En son, At’a karşıydı. Sanluqueño evinde (1-2), diğeri ise fiyadında Don Benito’ya karşı (1-0). Konuk takımla ilgili olarak Linense, Cartagena’ya önceki maçında 3-2 mağlup oldu. Elde edilen sonuçtan sonra, Marbella takımı birinci, Linense ise maçın sonunda yedinci sıradaydı.

İlk yarıda her takımın hiçbir oyuncusu gol atamadı, bu nedenle sonuç ilk 45 dakika boyunca 0-0 kaldı.

İkinci periyotta skorbord hareket etmediği için düello 0-0 ile sonuçlandı.

Değişikliklerle ilgili bölümde, oyuna giren Marbella oyuncuları Juanmi Callejón ve Medina’nın yerine Óscar García ve Juergen olurken, Linense değişiklikleri Musa, Luisillo ve Dopico’nun yerine giren Santi, Koroma ve Javi Forján idi.

Hakem toplam on kart gösterdi: Marbella’ya dört sarı kart, özellikle Granero, Lolo Pavón, Óscar García ve Álex Bernal ve beşi Linense’ye (Musa, Luisillo, Mikel, Danese ve Abdoul Bandaogo).

SpanishEnglishFrenchRussian