News

İşte 32 takımın tümü için eğitim kampı ve kadro projeksiyonlarıyla ilgili en önemli sorular.

İşte 32 takımın tümü için eğitim kampı ve kadro projeksiyonlarıyla ilgili en önemli sorular.

Edwards-Helaire, NFL MVP’yi kazanmak için 250-1’den 75-1’e, ligin acele şampiyonluğunu kazanmak için 75-1’den 20-1’e ve yılın hücum oyuncusu kazanmak için 11-2’den 4-1’e gitti."Saldırı koordinatörü Eric Bieniemy, bence çocuğun özel bir çocuk olduğunu söyledi. "Topa koşma, açık alanda dışarı çıkma ve alıcı olarak bazı oyunlar yapma yeteneğine sahip olduğu kadar kasette yaptığı bazı şeyleri gördünüz. Onunla [uygun] eşleşmeler oluşturabilirsiniz. Yaptığımız işe uyan ideal çocuklardan biri."Edwards-Helaire, askere alındığı gece, Chiefs’in hücum sistemine uygun olduğunu düşündüğünü söyledi. Antrenör Andy Reid genellikle arka sahanın dışında topu yakalamak için sırtının yetenekli olmasını ister.Edwards-Helaire, geçtiğimiz günlerde Chiefs’in kendisi için neler sakladığını öğrendikten sonra fikrinin değişmediğini söyledi. • Rivera, oyunu kaçırmadan kanserle nasıl yüzleşti • Kızı, Bryant’ın NFL geri dönüşünü nasıl sürdürdü • Geçtiğimiz 18 günde Inside Cowboys’un kargaşası Jets’in kusurlarına ışık tutuyor • Broncos’un Lock’tan görmek istedikleri, 19 Ağustos 2020Brady Henderson ESPN RENTON, Wash. – Seattle Seahawks eğitim kampının ilk haftasına dayanan ilk tur seçim Jordyn Brooks, aslında daha çok gökyüzünün dışında, uylukları dışarıda olan bir adam. Brooks, kısmen genel klasmanda 27. seçim olmasına yardımcı olan etkileyici hızından ve ayrıca bir çift iri bacaklı son derece kısa şortlardan dolayı kaçırmak zordu."Seattle koçu Pete Carroll, gerçekten rolüne baktığını söyledi. "Harika bir vücudu var.

Adamları gördüğümüzden farklı bir şekilde inşa edildi. Bacakları, kalçaları ve poposu gerçekten büyük. Gerçekten düşük ağırlık merkezi, gerçekten güçlü bir adam ve çok hızlı ve patlayıcı. Bunu zaten birkaç kez gösterdi.

Her zaman doğal bir şey olmayan blokçularla oynayarak gerçekten iyi içgüdüler gösterdi. Ama ellerini çok iyi kullanıyor."Gerçekten çok iyi bir ilk izlenim bıraktı. Parçayı sonuna kadar görüyor."NFL Ulusunun En İyileri • Rivera, oyunu kaçırmadan kanserle nasıl yüzleşti • Kızı, Bryant’ın NFL geri dönüşünü nasıl sürdürdü • Geçtiğimiz 18 gün içinde Inside Cowboys’un kargaşası • Williams’ın devrilmesi, Jets’in kusurlarına ışık tutuyor • Broncos’un Lock So’dan görmek istedikleri, Seahawks nasıl olacak Seahawks’ın başlangıç ​​noktalarından daha fazla başlangıç ​​kalibreli oyuncuya sahip oldukları linebacker’daki logjam’ı göz önüne alındığında, antrenman kampında asılı daha büyük sorulardan biri.Seahawks, Brooks’u son sürpriz birinci tur seçimini yaptığında, yaptılar. bu yüzden Carroll’ın 4-3 savunmasında üç defans oyuncusu noktasını da oynayabileceği inancıyla. Ama onu zayıf taraftan başlatmak istiyorlar, onu en çok sevdikleri yerde, K.J.

Wright’ın son dokuz yılın daha iyi kısmı için konumu, diğer ikisinde ara sıra olan sorunlar dışında. All-Pro Bobby Wagner ortada yerleşiktir. Seahawks, Bruce Irvin’i erken düşüşlerde güçlü bir şekilde savunma oyuncusu olarak oynaması için geri getirdi, sonra pas vereni beş sentte savunma sonu olarak acele etti; Seattle ile ilk görevinin çoğunda yerine getirdiği ikili rol. Offseasonun başlarında Seahawks, 31 yaşındaki Wright’ın omuz ameliyatından ne zaman geri döneceğinden emin değildi, ancak fiziksel olarak gerçekleştiremeyen listeden kaçındı. ve Carroll’ın tanımladığı şeyi yaptıktan sonra kampın başlangıcından beri pratik yapıyor. "muhteşem dönüş." Brooks onu ara sıra heceledi, ancak Wright, ekibin Pazartesi günü ilk pedli antrenmanına katıldı, bu da ameliyatla onarılan omzunun Seattle’ın Eylül ayına hazır olabileceğinin bir göstergesi.

Atlanta Falcon’unda 13 açıcı Jordyn Brooks gardırobunun dışındaki şeylerle de dikkat çekmeyi umuyor. Elaine Thompson / APSo, Wright’ın sağlığı Brooks’un başlaması için kapıyı açacak gibi görünmüyor ve bir konum anahtarı da açacakmış gibi ses çıkarmıyor. Seahawks, Wright’ı güçlü tarafa taşımayı düşündü ve Carroll, Wright’ın gerekirse oraya taşınabileceğini söylese de, mevcut planlarında bu yok. Ayrıca Carroll, Irvin’i Seattle’da geçirdiği 10 sezonda sahip olduğu en iyi savunma oyuncusu olarak görüyor ve tüm bunlar Brooks ve yeniden dirilen bir sezondan çıkan Wright arasındaki zayıf tarafta bir rekabete işaret ediyor. Seahawks’ın dikkate alacağı bir faktör, Wright’ın geçen sezon dışında imzaladığı 14 milyon dolarlık anlaşmanın ikinci ve son yılında taşıdığı 10 milyon dolarlık üst ücret.

NFL’nin soğuk dünyasında, Seahawks, Brooks oynamaya hazırsa, en uzun süreli oyuncularını ve franchise temel taşlarını çok pahalı olarak görebilirler. Wright’ın 10 milyon dolarlık üst ücretinin 1 milyon doları, Seattle’ın kadrosunda kalarak zaten kazandığı paradır. 22 Mart. Takımlar kadro bonuslarının başlangıç ​​tarihlerinden sonra nadiren oyuncuları keserler, ancak bu duyulmamış bir şey değildir.goldbets.top Wright’ı kesmek, hem nakit olarak hem de sınıra karşı 3,5 milyon dolar ölü para ve 6,5 milyon dolarlık net tasarruf anlamına gelecektir.Ayrıca, özellikle Wright’ın geri dönüş sezonundan sonra, Wagner ve Irvin gibi gazilerle bir kurşun balon gibi geçecektir. Geçen yıl, sakatlık geçiren bir 2018’in ardından. Wright, 18 maçın hepsinde oynadı (playofflar dahil) ve Pro Bowl onayını kazandığı 2016’da olduğu kadar üretkendi.

Franchise’ın tüm zamanların listesinde Wagner ve Eugene Robinson’ın arkasında üçüncü sıraya geçmek için 132 ile mücadelelerde yeni bir kariyer zirvesi belirledi. >>

Hile Sayfası Merkezi >>

10 Ağu 2020Courtney Cronin ESPN Personel Yazarı KapatSan Jose Mercury News için 49ers, Raiders ve Warriors’ı üstlendi. ESPN’e 2017’de katıldı. MINNEAPOLIS – Nisan’daki NFL seçmelerinden sonra, Minnesota Vikings genel müdürü Rick Spielman, "geniş açık rekabet" Josh Kline’ın serbest oyunculuktan ayrılması ve Pat Elflein’in geçen sezon merkezden sol savunmaya geçmesinin ardından (32 baskıya izin verilir) Minnesota, her iki noktada da savunma oyununu yeniden düzenlemeyi hedefledi. 4 ay önceki plan buydu. Gözden geçirme çalışmalarına giren bir hafta, zaman Vikinglerin yaklaşımını değiştirmiş gibi görünüyor. 2020 NFL Eğitim Kampı NFL sezonu yaklaşıyor. İşte 32 takımın tümü için eğitim kampı ve kadro projeksiyonlarıyla ilgili en önemli sorular.

Devamı »• Tam program | Derinlik çizelgeleri »• İşlemler | Yaralanmalar | Daha fazla NFL »Kamp geçen hafta açıldığında, hücum koordinatörü Gary Kubiak, dizinin geri dönen dört oyuncunun – Elflein, sol topa Riley Reiff, orta Garrett Bradbury ve sağdan Brian O’Neill – 2019’da oynadıkları noktalarda kaldığını belirtti. ."Kubiak, beş kişiden dördünü geri aldık ve birileri diğer koruma pozisyonunu oynayacak, dedi. "Ne olacağını göreceğiz, ancak kamp süresince çok rekabetçi bir doğa olacak. Bir oyun oynamaya ve yapacak çok işimize kadar altı haftamız var."Kubiak, Vikinglerin şimdilik yalnızca sağ korumada yaratılan boşluğu doldurmaya çalıştıklarını öne sürüyordu. Bir bakıma mantıklı geliyor: Zaman kısıtlamalarından hücum hattı kadar etkilenen çok az pozisyon var. Son yıllarda Minnesota’daki her eğitim kampında birden fazla pozisyon savaşları, yeni başlayanlar ve plan değişiklikleri yapıldı. Vikingler, 2017’de 1.Hafta’da, sezon öncesi dönemde bir araya gelmeyen ilk beşiyle giriş yaptı.Vikingler, çeşitli kombinasyonları tamir etme lüksüne sahip olmadan, hücum hattını hazır hale getirmek için aşinalıktan yararlanmayı seçebilir. Eylül’de oyna

13. Riley Reiff’in son iki sezonunu korumak için sol mücadeleden uzaklaştırılmasından bahsediliyor, ancak gazi şimdilik yerinde kalmayı bekliyor. Scott W. Grau / Icon Sportswire"Reiff, bir futbol sahasındaki canlı temsilcilere gerçekten ihtiyaç duyan gruplardan biriyiz, dedi. "Herkes aynı platformda çalışıyor. Sadece elde ettiğimiz zamandan yararlanmalı ve iyi iş çıkardığımızdan emin olmalıyız."Bu, Reiff’i korumak için içeride kaydırmak yerine sol mücadelede tutmayı da içeriyor, son iki sezonda koçluk personeli tarafından tartışılan ancak ona hiç sorulmayan bir hareket. 31 yaşındaki Reiff’in taşınmasıyla ilgili soruların nedeni şu: Vikingler, bir sonraki franchise sol takımı olabilecek Boise State’den Ezra Cleveland’ı seçmek için ikinci turda bir seçim kullanması nedeniyle, ancak şimdilik Vikingler Cleveland’ı sağ korumada deniyor."Kubiak, güzel olan şey, [Cleveland] ‘ın esnekliğe sahip olduğunu düşünüyoruz, dedi. "Uzun süredir mücadele ettiğini biliyoruz. İlerleme dönemi boyunca, şu anda nöbetçi olarak çalışıyoruz, bu yüzden genç grupta birlikte çalışırken Blake’in (Brandel) yanında temsilciler alıyor ve oradan gideceğiz. Her seferinde bir gün alacağız, ama o çok zeki bir oyuncu ve çok fazla temsilcisinin olmadığı bir yerden başlamalıyız, onları oraya götürdüğünden emin olmalıyız."Dışarı çıkabileceği bir rahatlık bölgesi olduğunu biliyoruz.

Muhtemelen yaklaşık bir hafta sonra onu sakinleştireceğiz ve tam olarak nerede olması gerektiğini düşündüğümüze ve ekibimize yardım etmek için ona en iyi şansı neyin verdiğine bir göz atacağız."NFL Nation’ın En İyileri • Rivera, oyunu kaçırmadan kanserle nasıl yüzleşti • Kızı, Bryant’ın NFL geri dönüşünü nasıl sürdürdü • Inside Cowboys’un 18 gün içinde kargaşası • Williams’ın devrilmesi, Jets’in kusurlarına ışık tutuyor • Cleveland, İkinci takım hücum hattı, Dru Samia, Dakota Dozier ve Aviante Collins gibi isimler, deneyimli grupla sağ korumada rekabet edecek. 2019’da dördüncü tur seçim olan Samia, geçtiğimiz sezon geçiş için kırmızı gömlek olarak verildi. Oklahoma’da oynadığı bölge planından. Bekçi ve Vikinglerin hücumundaki deneyimi, ona sağ korumadaki rekabette bir adım önde olabilir."O’Neill, geçen yıl Dru’nun ondan ne beklendiğini bilmek ve koçların bize verdiği çerçevede çalışmaya çalışmak açısından gerçekten çok olgunlaştığını düşünüyorum. "Sanırım binadaki herhangi biri size şimdi ne yapması gerektiğinin çok daha farkında olduğunu söyleyecektir, ki bu iyi."Daha önce olmadığı için değil ama içeri girdiğinde etrafınızda o kadar çok şey oluyor ki, yapmanız gerekenler ve bunu nasıl yapmanız gerekiyor ve şimdi gerçekten yapması gereken şeye bağlı. Harika görünüyor. Fiziksel olarak çok daha iyi bir noktada ve burada olmaktan heyecan duyuyor.

Çocuklarla daha çok konuşuyor. Açılıyor, bu iyi çünkü kendini rahat hissediyor ve yapmalı."" 7 Aralık 2020Josh Weinfuss ESPN Personel Yazarı KapatKardinals’ı 2012’den beri Kapsadı Indiana Üniversitesi’nden Amerika Pro Futbol Yazarları Üyesi Üye’yi Twitter’da takip edin TEMPE, Arizona – Arizona Cardinals 25 Ekim’de State Farm Stadyumu’ndan çıkıp geceye girdiğinde iyi bir yerdeydiler. 37-34’lük Seattle Seahawks’ı yenerek Los Angeles Rams ile beraberliği sürdürerek NFC West’te ikincilik elde ettiler, ilk maçta. Oyun kurucu Kyler Murray, MVP konuşmalarında daha çok bahsedilmeye başlamıştı.

ESPN Football Power Index’e göre Arizona, 7. haftadan sonra playoff yapma şansının% 67’sine sahipti, ancak 9. Haftada güle güle döndüklerinde Cardinals için bir şeyler değişti ve o zamandan beri iyi değil. Son beşinin dördü ve bu galibiyet, Buffalo Bills’e karşı süre dolduğunda bir Hail Mary ile perçinlendi. Pazar günü Rams’a karşı mağlubiyet Kardinallerin üçüncü maçıydı ve Arizona’yı 6-6’ya düşürdü. Artık playoff yapma şansları% 43’tür ve şu anda yalnızca yedi playoff takımı için yer bulunan bir NFC sahasında 8. Sıradalar.Peki ne oldu? NFL’yi tüm sezon boyunca takip edin Bu hafta ihtiyacınız olan her şey: Bu bir kombinasyon oldu saldırgan ve savunma tutarsızlıkları.

Arizona’nın gol atma verimliliği ilk yedi maçta% 94,4’ten son beş maçta% 76,9’a düştü. Arizona’nın topa sahip olma süresi, son beş maçta tam bir dakika düştü. Kardinaller maç başına ortalama 3,2 daha az puan alırken, Kyler Murray’in acele sayıları düştü. 7. Hafta boyunca maç başına ortalama 62.4 yarda ve taşıma başına 6.72 yarda ortalamasına sahipti, ancak bu sayılar son beş maçta 45.6 ve 6.16’ya düştü.DeAndre Hopkins de mücadele etti.

Son beş maçta 7. haftada 63 ve 11.25’e kadar maç başına 100.6 metre ve resepsiyon başına 12.35 yarda ortalama aldı."Murray, saldırgan bir şekilde duvara çarptık dedi. "Sanırım sezonun ilk yarısı biraz zahmetsizdi. Topu hareket ettiriyorduk, eğleniyorduk, hızlı oynuyorduk ve bunun gibi şeyler. Biraz sıkıntıyla karşı karşıya kaldığınızda, nasıl tepki verdiniz, nasıl uyum sağladığınız, ki biz bunu yaptık, ama artık çok geçti."O oyunların içindeydik ve bence yapmamız gerektiğinde bunu yapmanın bir yolunu bulmalıyız. Bunu yaptığımızı sanmıyorum. Dürüst olmak gerekirse bu fark.

NFL’de, tek puanlık bir oyun olacak ve kim genellikle kritik olduğunda bunu oynamanın bir yolunu bulursa, kriz zamanı geldiğinde, genellikle oyunu kazanır."Özellikle rahatsız edici bir eğilim, son beş maçta Kardinallerin savunmasının sahadan üçüncü sırada çıkarken ne kadar sorun yaşadığı. 7. Hafta boyunca% 36.8’e kıyasla, takımların üçüncü düşüşlerinin% 50.8’ini dönüştürmelerine izin veriyorlar. Son beş maçta bir touchdown ile sonuçlanan rakipleri tarafından yapılan 15 sürüşten, Kardinaller en az üçte birinin düşmesine izin verdi. Kardinaller hücumda son beş maçtaki üçüncü düşüşlerin% 41.9’unu dönüştürürken, ilk yedide% 43.7’ye dönüştürdü."Teknik direktör Kliff Kingsbury, kritik durumların ortaya çıkmaya devam ettiğini söyledi. "Topun her iki tarafında da büyük üçüncü düşüşler. Sahada hücumda kalmanın bir yolunu bulmalıyız. Ve savunma olarak, bunun gibi üçüncü ve uzun durumlarda, sahadan çıkmanın bir yolunu bulmalıyız."Kritik durumların artmasına devam ediyoruz ve bunları her zaman en iyi şekilde ele almıyoruz.

Koçlar ve oyuncular. Garantili olduğumuz bu son ayda, buna gerçekten bakmalı ve o anlarda nasıl daha iyi olacağımızı incelemeliyiz."" 19 Ağu 2020Sarah Barshop ESPN Personel Yazarı Kapat ESPN Milwaukee Marquette Üniversitesi mezunu için Packers’ı kapattı HOUSTON – Yaralanma raporunda ve dışında başka bir sezonun ardından, Houston Texans alıcısı Will Fuller 2020’de bir şeylerin değişmesi gerektiğini açıkça belirtti. “Ben sadece Bana yardım edebilmesi, vücudumu ve içten dışa yapabileceğim her şeyi bulabilmesi için yaptığı işte iyi birini bulmalıyım, ”dedi Fuller Ocak ayında Texans’ın AFC playoff’larında nihai Super Bowl şampiyonu Kansas’a yenilmesinin ardından City.Fuller, ilk dört NFL sezonunda 22 normal sezon maçını kaçırdı ve hiçbir sezon boyunca sağlıklı olamadı. 2017’de eğitim kampı sırasında kırık bir köprücük kemiği, 2018’de yırtık bir ACL ve 2016, 2018 ve 2019’da hamstringlerinde yaralanmalar vardı.

Bu sezon dışında kasık ameliyatı geçirdi, ancak iyileştiğini ve yaralanmanın artık onu rahatsız etmediğini söyledi. Büyük Boşluk Doldurma Deshaun Watson’ın 2019’da DeAndre Hopkins, Will Fuller (yukarıda) ve Kenny Stills: StatHopkinsFullerStillsTargets1487255Completion pct. 70.368.172.7Hedef başına yarda7.99.310.2TD-INT7-13-44-1 ESPN İstatistikleri & Bilgi “Bu yıl oynayacağıma inandığım 16 oyun oynayabilirsem, sınır gökyüzüdür” dedi Fuller, sahadayken fark yaratıyor.

SpanishEnglishFrenchRussian