News

Kulübün vergi suçu için 63 milyon avroya ihtiyacı yok “”

Kulübün vergi suçu için 63 milyon avroya ihtiyacı yok “”

Lazio’nun Floransa’daki darbesi, Roma ve Milan’ın depresif düelloda berabere kalmasından önce geldi. Lombard’ın başkentinde, Mihajlovic’in figürü giderek daha fazla tartışılıyor ve Ebedi Şehir çevresinde Rudi Garcia’nın Başkan James Pallotta’daki küçük inancını kaybetmesi sağlanıyor. Ve başka bir zaman Stadio Olimpico’da 35.000’den fazla değil, 60.000 taraftar toplayacak bir maç. Ve 1-1 (Rudiger / Kucka) başka bir üzücü olaydı. 

Günün üçüncü maçında mütevazı Carpi, Udinese’ye karşı mücadelesine üç altın puan ekledi (2-1).

FC Barcelona Manifest Blaugrana ortakları derneği, 13 Haziran Pazartesi günü, Josep Maria Bartomeu yönetim kurulunun bu çatışma hakkında kamuoyuna açıkladığı rakamları sorguladığı ‘Neymar vakası’ ile ilgili bir notu kamuoyuna açıkladı.

13 Haz 2016, 12:19 pm CEST

Neymar davası

Manifest Blaugrana, yönetim kurulu ile Savcılık Ofisi arasındaki “olası anlaşmadan önceki pozisyonunu” ifade eden bir açıklamada, “FC Barcelona’nın yaydığı rakamlar kesinlikle yanlıştır. Kulübün hiçbir durumda 63 milyon Euro’ya ihtiyacı yoktur. vergi suçu için “.

Manifest Blaugrana’ya göre, “mahkeme belgelerinden ortaya çıkan tutarlar şu şekildedir: FC Barcelona’ya ödenecek 27.939.913,72 Euro; Sandro Rosell’e ödenecek 29.936.711,73 Euro ve Josep Maria Bartomeu’ya ödenecek 4.789.254,53 Euro. Toplam 62.665.879.98 Euro”.

Manifest Blaugrana yaptığı açıklamada, “bu nedenle FC Barcelona, ​​kesinlikle tahammül edilemez ve kabul edilemez bir gerçek olan Sandro Rosell ve Josep Maria Bartomeu’dan ödenmesi gereken meblağları DAHİL EDEN bir rakam yayıyor, tabii ki yasal işlemlere tabi. Barça buna mecbur olmayacak. yöneticilerine özel bir sıfatla uygulanan yaptırımların veya suçlamaların sorumluluğunu üstlenmek.

Bu dernek ayrıca, Yönetim Kurulunun bu Pazartesi toplantısında varılan anlaşmaların, tüm Yönetim Kurulları gibi, FC Barcelona Tüzüğü hükümlerine (madde 10.8) uygun olarak, FC Barcelona üyeleri tarafından herkesin erişimine açık olmasını talep etmektedir. Kavradı “.

Bu nedenle, “Yönetim Kurulu tutanaklarının bir nüshasının, alınan kararların ve hepsinden önemlisi bunlara yapılan muhalefetlerin – tutanakta açıkça kayıtlı olduğu sürece, aksi takdirde sözleşmeler oybirliğiyle anlaşılacak – ve Kulübün mahkumiyetini onaylayan yöneticiler aleyhine uygun görülen disiplin, idari ve yasal tedbirleri alacaktır “.

Manifesto Blaugrana, Savcılık ile halihazırda imzalanmış ve yürürlükte olan bir antlaşmayı onaylayan Olağanüstü Meclis’in toplanmasının “kesinlikle alakasız” olduğunu, çünkü “sorumluluk Yönetim Kurulu üyelerine düşmeye devam edeceği” için “Meclisin daha sonra ONAYLADIĞINA bakılmaksızın anlaşmayı ONAYLAYACAK” gövde.

Ayrıca, “Savcılık, anlaşmanın onaylanması gereken herhangi bir askıya alma şartını kabul etmeyeceğini: ya bir anlaşma var ya da bir anlaşma yok. Ya imzalanmış ya da imzalanmamış.”

Manifest Blaugrana da belgesinde, “FC Barcelona’nın bir vergi suçundan mahkum edilmesine yol açacak bu kadar önemli bir kararda, Uzlaşmacılar Meclisi açıkça yetersizdir ve pek temsilci değildir”.

“Kulüp masumsa sonuna kadar savunulması gerektiği konusunda ısrar ediyor. Aksi takdirde suç kabul edilecek ve FC Barcelona kurumsal sabıka kaydı olan bir Kulüp olacak” ve bu nedenle nerede olursa olsun referandum talep ediyor ” önerilen anlaşmayı çoğunlukla kabul eden veya almayan ortak “.

Manifest Blaugrana, yaratılan ve aşağıdaki noktalara dayanan çatışmaya bir çözüm önererek mektubu bitirir:

– FC Barcelona’nın mutlak sorumluluktan muaf tutulması ve masum ilan edilmesi. – FC Barcelona’nın, Kulüp için ve sadece Kulüpte gerekli olan bekleyen vergi kotalarının ve yaptırımlarının ödenmesi ile vergi durumunu düzenlemesi, hiçbir durumda talep edilmediği takdirde Rosell ve Bartomeu’ya özel yetki. – Özel sorumlulukların uygun şekilde ve Savcılığın gerekli gördüğü ölçüde tasfiye edilmesi.

Espanyol, taraftarların bu Cuma günü (20:45) Real Sociedad ile oynadıkları maçta Cornellà-El Prat stadının tribünlerini doldurmaları için bir kampanya başlattı.

09 Şub 2017, 21:53 CET

Oyuncular ve antrenörler hayranların ilgisini çeken bir videoya katılır. “Şimdi sıra bizde!” Sloganı altında amaç, mesajlarıyla RCDE Stadyumu’na iyi bir seyirci akışını teşvik etmektir.

Videoda Gerard Moreno, José Antonio Reyes veya Marc Roca gibi futbolcuların yanı sıra teknik direktör Quique Sánchez Flores, kaleci antrenörü Tommy N’Kono ve planlarını çok netleştiren eski forvet Raúl Tamudo da yer alıyor: “I gidiyorum “.

Espanyol, Real’e karşı üst üste dördüncü galibiyetini, Mayıs 2010’dan beri olmayan bir şeyle arayacak. Tabloda sekizinci olan takım, net bir yükseliş çizgisinde ve şu anda sadece bir gol olan Avrupa pozisyonlarına gizlice girmeye çalışıyor. üç nokta.

“Avrupa mı? Yapabilseydi Leicester gibi Ligi kazanırdı”

Espanyol’da ‘Diego Reyes Operasyonu’

Espanyol Genetics Perica hissedarlar grubu, 150 milyon euroluk sermaye artırımı öncesinde hisselerinin çoğunluğunun yeni başkan Chen Yansheng liderliğindeki Rastar Group’a satılmasının nedenlerini açıkladı.

06/29/2016

14: 17’de CEST

EFE / sport.es

Platform sözcüsü Román Escuer, hisselerinin satışının ana nedenleri olarak belirttiği bir açıklamayı okudu – yaklaşık 2.000 kaldı – sermaye yüzdesini korumak için gerekli miktarın büyüklüğü.

Aslında Chen Yansheng tarafından önerilen genişleme ile hisselerin nominal değeri altı avro olacak. Bu şekilde, Genetics Perica kuruluşundaki hissedarlık ağırlığını korumak için, yeni hisselerin satın alınmasına yapılan en guvenilir bahis siteleri yatırım fırlayacaktı.

İddialarından bir diğeri, gelecekte başka bir sermaye artışının gerçekleşmesi ihtimalinde yatıyor. “Kimse bize bir tane olmayacağını garanti etti” dedi. Escuer ayrıca, Chen Yansheng’in kulüp projesini geliştirme konusundaki “tek taraflı” kararının altını çizdi. Bu hissedarlara göre, geçtiğimiz Ocak ayında Princesa Sofia otelde varılan anlaşmaya aykırı.

Genetics Perica’nın lideri Sergio Oliveró, “romantizmin iyi olduğunu, ancak mantıksal olarak satmak zorunda olduğumuzu” kabul etti ve her şeye rağmen yeni yönetim kurulu ile işbirlikçi oldu. “Kendimize kötü davranıldığını düşünmüyoruz ve bunun bir birlik projesi olmasını istiyoruz, Chen cömert ve hisse satın alma konusunda cömert davrandı. Korkmuyorum çünkü o başarılı bir iş adamı.” Dedi.

Bu anlamda Oliveró, bir yatırım grubunun Katalan kulübüne gelişinin “temel” olduğunu fark etti. “Biz bir tane arıyorduk” ama pişmanlık duyuyordu, “hayatları boyunca Espanyol halkı olmak isterdik”.

Brezilya rahatladı. Sadece ilk aşamada pedal vuruşunu bulduğu için değil, Almanya’nın vaktinden önce ortadan kaldırılması ve bugün karşıdan karşıya geçmekten bir adım uzakta olduğu 1-7 hayaletinden dolayı.

07/02/2018

15: 20’de açık CEST

Joaquim Piera @hayalhanemersin

“Almanya için endişelenmemize gerek yok ve bu 1-7 hakkında ne kadar az konuşursak o kadar iyi, tarihi değiştiremeyiz, ileriye bakmalıyız,” dedi Meksika’ya karşı kaptan olarak tekrarlayan Thiago Silva , dün gösterildi.

Ve Tite, bir basın toplantısında, La Tri ile çatışmanın uzatmalarda kararlaştırılabileceği konusunda üç kez uyardığı ne kadar olursa olsun. Brezilyalılar ve onların kıtasal tedbirler çevresi iyimserlikle doludur. 

İstatistikler, Meksika’nın bir Dünya Kupası’nda ‘Canarinha’yı asla yenmediğini söylüyor. Aslında bugüne kadar gol atamadı. Tite, coşkuyu azaltmak için yaptığı başarısız girişimde, “Bunlar sadece geçmişin istatistikleri. Ayrıca Meksika’nın 2012 Londra Olimpiyat finalinde Brezilya’yı yendiğini söyleyebilirim,” dedi.

Brezilya-Meksika’nın olası uyumu | Bilgi Görseli: Marc Creus

oyunu aç

“Meksika farklı stratejiler kullandı, Almanya oyunundan İsveç oyununa çok değişti, bu yüzden bu maç için ne planladıklarını bilmiyoruz, ancak ikimiz de birbirimizi çok iyi tanıyoruz,” diye açıklıyor şimdi Tite’ın teknik ekibi olan eski Blaugrana Sylvinho Azteklerin hızlı geçişlerini ve saldırının her iki tarafında açık oyunlarını bildiren asistan.

Brezilya bu konuda net. Üç maçta sadece bir gol (öncesinde bir faul olan) kabul eden bir bloğun gücüne ve Coutinho’nun büyüsüne hitap ediyor. Blaugrana, Brezilya oyunlarının açtığı üç golün her birine katıldı. İsviçre’ye karşı bir obüs ve Kosta Rika ile indirimde acı çeken bir tane olmak üzere iki yaptı ve üçüncünün yardımını Paulinho’ya Sırbistan’a verdi. İlk etapta pek az olmayan belirleyici anlarda takımı arkasına alan kişi odur. Giyinme odasını büyüleyen kolektif bir vizyonla Neymar’a ayrılan rolü oynamıştır.

Kolombiyalı Sao Paulo’yu çalıştırdığında Brasileirao’da oynadığı Juan Carlos Osorio’nun skorbordunu bilen Tite, “Aynı taktik, fiziksel, teknik ve duygusal oyun modelini tekrarladığımızı ve geliştirmemize devam ettiğimizi umuyorum,” diye soruyor. .

‘Seleçao’ riske girmeyecek. Değişikliklerden uzak durun. Willian ve Gabriel Jesus, ne cevap verirlerse versinler devam edecek. Paulinho, Sırbistan’a karşı golle büyüyor. Marcelo sırtındaki kas spazmını atlatıyor, ancak harika bir seviyede ancak 60 dakika performans gösterebiliyor. Filipe Luis, Chucky Lozano ile dans etmek zorunda kalacak olan sağdaki Fagner gibi solda devam edecek.

SpanishEnglishFrenchRussian